ppor.Mieczysław Jaryczewski 20 Pal

Jeżeli szukacie swoich bliskich, krewnych i znajomych, z którymi utraciliście kontakt w okresie kampanii wrześniowej, czy też II wojny światowej możecie umieścić tutaj swoje ogłoszenie.
Regulamin forum
Jeżeli szukacie swoich bliskich lub krewnych, z którymi utraciliście kontakt w okresie II wojny światowej możecie umieścić tutaj swoje ogłoszenie. Wystarczy założyć sobie konto i umieścić wpis na forum - jako temat proszę wstawić jedynie imię i nazwisko poszukiwanej osoby.

Informacje o poszukiwanych osobach proszę przekazywać bezpośrednio autorom lub administratorowi serwisu.

UWAGA!
Istnieje internetowa baza, w której znajduje się wiekszość nazwisk osób, które trafiły do obozów jenieckich, koncentracyjnych lub na przymusowe roboty: http://www.straty.pl/.

Polecam również pozycję „Księga Pochowanych Żołnierzy Polskich Poległych w II Wojnie Światowej. Żołnierze Września” wydaną w Pruszkowie w 1993 roku oraz późniejsze suplementy.

Spis ofiar II wojny światowej na terenie województwa śląskiego znajduje się pod adresem: http://www.katowice.uw.gov.pl/mp/
ODPOWIEDZ
RobertJary
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: pt mar 08, 2019 11:33 am

ppor.Mieczysław Jaryczewski 20 Pal

Post autor: RobertJary » wt mar 19, 2019 11:27 am

Witam serdecznie
poszukuję informacji na temat dziadka ppor.rez Mieczysława Jaryczewskiego z 20 Pal. Brał udział w walkach w kampanii wrześniowej w bitwie pod Mławą, w obronie mostu pod Maciejowicami i w walkach w Falenicy. Proszę o jakieś dokładniejsze informacje.

ODPOWIEDZ