zaginiony

Jeżeli szukacie swoich bliskich, krewnych i znajomych, z którymi utraciliście kontakt w okresie kampanii wrześniowej, czy też II wojny światowej możecie umieścić tutaj swoje ogłoszenie.
Regulamin forum
Jeżeli szukacie swoich bliskich lub krewnych, z którymi utraciliście kontakt w okresie II wojny światowej możecie umieścić tutaj swoje ogłoszenie. Wystarczy założyć sobie konto i umieścić wpis na forum - jako temat proszę wstawić jedynie imię i nazwisko poszukiwanej osoby.

Informacje o poszukiwanych osobach proszę przekazywać bezpośrednio autorom lub administratorowi serwisu.

UWAGA!
Istnieje internetowa baza, w której znajduje się wiekszość nazwisk osób, które trafiły do obozów jenieckich, koncentracyjnych lub na przymusowe roboty: http://www.straty.pl/.

Polecam również pozycję „Księga Pochowanych Żołnierzy Polskich Poległych w II Wojnie Światowej. Żołnierze Września” wydaną w Pruszkowie w 1993 roku oraz późniejsze suplementy.

Spis ofiar II wojny światowej na terenie województwa śląskiego znajduje się pod adresem: http://www.katowice.uw.gov.pl/mp/
ODPOWIEDZ
Wojciech Ziółkowski

zaginiony

Post autor: Wojciech Ziółkowski » sob cze 27, 2009 12:03 pm

MÓj wujek Daniel Kowalski z Rypina poszukuje śladów swojego ojca Farnciszka Kowalskiego, który zaginął podczas Bitwy nad Bzurą i do tej pory ślad po nim zaginął. Czy w K"siędze Pochowanych Żołnierzy Września 1939" występuje ewentualnie to nazwisko? Czy występują Kowalscy z Rpina? Wojciech Ziółkowski Dęblin. Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ