szukam dziadka Edwarda Lubowieckiego

Jeżeli szukacie swoich bliskich, krewnych i znajomych, z którymi utraciliście kontakt w okresie kampanii wrześniowej, czy też II wojny światowej możecie umieścić tutaj swoje ogłoszenie.
Regulamin forum
Jeżeli szukacie swoich bliskich lub krewnych, z którymi utraciliście kontakt w okresie II wojny światowej możecie umieścić tutaj swoje ogłoszenie. Wystarczy założyć sobie konto i umieścić wpis na forum - jako temat proszę wstawić jedynie imię i nazwisko poszukiwanej osoby.

Informacje o poszukiwanych osobach proszę przekazywać bezpośrednio autorom lub administratorowi serwisu.

UWAGA!
Istnieje internetowa baza, w której znajduje się wiekszość nazwisk osób, które trafiły do obozów jenieckich, koncentracyjnych lub na przymusowe roboty: http://www.straty.pl/.

Polecam również pozycję „Księga Pochowanych Żołnierzy Polskich Poległych w II Wojnie Światowej. Żołnierze Września” wydaną w Pruszkowie w 1993 roku oraz późniejsze suplementy.

Spis ofiar II wojny światowej na terenie województwa śląskiego znajduje się pod adresem: http://www.katowice.uw.gov.pl/mp/
ODPOWIEDZ
krowa2909

szukam dziadka Edwarda Lubowieckiego

Post autor: krowa2909 » pt gru 10, 2010 12:14 am

poszukuję informacji o losach mojego dziadka Edwarda Lubowieckiego. Dostał kartę mobilizacyjną na 3 wrzesnia do jednostki w Łodzi do formacji ułanów 1939. Opuścił dom na początku września i ... tyle wiem na ten temat. Proszę o pomoc

LeszKon

Re: szukam dziadka Edwarda Lubowieckiego

Post autor: LeszKon » śr sie 31, 2011 7:33 pm

Witam,

Czy otrzymał(a) Pan(i) jakakolwiek wiadomość na temat losów poszukiwanej osoby od czasu umieszczenia postu?
Pytam, bo jestem w podobnej sytuacji a do tej pory nie szukałem poprzez umieszczenie postu.
B. proszę o odpowiedź.
Pozdrowienia
LeszKon

ODPOWIEDZ