Jaki pułk rezerwy był mobilizowany w Kolnie?

Jeżeli szukacie swoich bliskich, krewnych i znajomych, z którymi utraciliście kontakt w okresie kampanii wrześniowej, czy też II wojny światowej możecie umieścić tutaj swoje ogłoszenie.
Regulamin forum
Jeżeli szukacie swoich bliskich lub krewnych, z którymi utraciliście kontakt w okresie II wojny światowej możecie umieścić tutaj swoje ogłoszenie. Wystarczy założyć sobie konto i umieścić wpis na forum - jako temat proszę wstawić jedynie imię i nazwisko poszukiwanej osoby.

Informacje o poszukiwanych osobach proszę przekazywać bezpośrednio autorom lub administratorowi serwisu.

UWAGA!
Istnieje internetowa baza, w której znajduje się wiekszość nazwisk osób, które trafiły do obozów jenieckich, koncentracyjnych lub na przymusowe roboty: http://www.straty.pl/.

Polecam również pozycję „Księga Pochowanych Żołnierzy Polskich Poległych w II Wojnie Światowej. Żołnierze Września” wydaną w Pruszkowie w 1993 roku oraz późniejsze suplementy.

Spis ofiar II wojny światowej na terenie województwa śląskiego znajduje się pod adresem: http://www.katowice.uw.gov.pl/mp/
ODPOWIEDZ
Bo_Hun

Jaki pułk rezerwy był mobilizowany w Kolnie?

Post autor: Bo_Hun » śr kwie 04, 2012 7:41 pm

Witam. Poszukuję informacji o stryju mojego taty który zaginął w kampanii wrześniowej. Niestety mamy bardzo mało pewnych informacji. Wiemy tylko, że został zmobilizowany w sierpniu do jakiegoś pułku rezerwy w miejscowości KOLNO pow. łomżyński. Jeśli ktoś wie (albo wie gdzie mam szukać) jaki pułk tam mobilizował rezerwistów to miałbym punkt zaczepienia i łatwiej byłoby mi szukać pozostałych informacji.
Z góry dziękuję.

ODPOWIEDZ