Feliks Zietek

Jeżeli szukacie swoich bliskich, krewnych i znajomych, z którymi utraciliście kontakt w okresie kampanii wrześniowej, czy też II wojny światowej możecie umieścić tutaj swoje ogłoszenie.
Regulamin forum
Jeżeli szukacie swoich bliskich lub krewnych, z którymi utraciliście kontakt w okresie II wojny światowej możecie umieścić tutaj swoje ogłoszenie. Wystarczy założyć sobie konto i umieścić wpis na forum - jako temat proszę wstawić jedynie imię i nazwisko poszukiwanej osoby.

Informacje o poszukiwanych osobach proszę przekazywać bezpośrednio autorom lub administratorowi serwisu.

UWAGA!
Istnieje internetowa baza, w której znajduje się wiekszość nazwisk osób, które trafiły do obozów jenieckich, koncentracyjnych lub na przymusowe roboty: http://www.straty.pl/.

Polecam również pozycję „Księga Pochowanych Żołnierzy Polskich Poległych w II Wojnie Światowej. Żołnierze Września” wydaną w Pruszkowie w 1993 roku oraz późniejsze suplementy.

Spis ofiar II wojny światowej na terenie województwa śląskiego znajduje się pod adresem: http://www.katowice.uw.gov.pl/mp/
ODPOWIEDZ
JADZKA1

Feliks Zietek

Post autor: JADZKA1 » wt sie 28, 2012 1:38 pm

Witam.Poszukuję informacji na temat miejsca pochowania mojego dziadka Feliksa Ziętka.Bral on udzial w walkach w Borach Tucholskich 1-5 września 1939 roku.Przed nalotem widzial go kolega a póżniej już nikt go nie znaleziono.Do dzisiaj nie wiadomo czy zginąl czy może zostal ranny.Jeśli ktoś wie coś na temat tych walk to proszę o informację.Cyrok Jadwiga.

ODPOWIEDZ