Julian Kralka starszy strzelec 5 DAK w Krakowie

Jeżeli szukacie swoich bliskich, krewnych i znajomych, z którymi utraciliście kontakt w okresie kampanii wrześniowej, czy też II wojny światowej możecie umieścić tutaj swoje ogłoszenie.
Regulamin forum
Jeżeli szukacie swoich bliskich lub krewnych, z którymi utraciliście kontakt w okresie II wojny światowej możecie umieścić tutaj swoje ogłoszenie. Wystarczy założyć sobie konto i umieścić wpis na forum - jako temat proszę wstawić jedynie imię i nazwisko poszukiwanej osoby.

Informacje o poszukiwanych osobach proszę przekazywać bezpośrednio autorom lub administratorowi serwisu.

UWAGA!
Istnieje internetowa baza, w której znajduje się wiekszość nazwisk osób, które trafiły do obozów jenieckich, koncentracyjnych lub na przymusowe roboty: http://www.straty.pl/.

Polecam również pozycję „Księga Pochowanych Żołnierzy Polskich Poległych w II Wojnie Światowej. Żołnierze Września” wydaną w Pruszkowie w 1993 roku oraz późniejsze suplementy.

Spis ofiar II wojny światowej na terenie województwa śląskiego znajduje się pod adresem: http://www.katowice.uw.gov.pl/mp/
ODPOWIEDZ
Dorota59

Julian Kralka starszy strzelec 5 DAK w Krakowie

Post autor: Dorota59 » wt lis 13, 2012 10:10 pm

poszukuję mogiły wujka zaginionego w Kampanii Wrześniowej 1939 . Stopień wojskowy st. strzelec w 5 Dywizjonie Artylerii Konnej w Krakowie , od wiosny 1939 w Oświęcimiu. Interesują mnie wszystkie możliwe informacje na ten temat jak miejsce , okoliczności śmierci, miejsce pochówku itp. Będę wdzięczna za pomoc, źródła poszukiwań, informacje.

Ewamilewski

Re: Julian Kralka starszy strzelec 5 DAK w Krakowie

Post autor: Ewamilewski » pn lis 04, 2013 8:42 pm

Pochowany jest w Rotundzie - Zamość.

ODPOWIEDZ