Poszukuję miejsca pochówku dziadka Eugeniusza Anioła.

Jeżeli szukacie swoich bliskich, krewnych i znajomych, z którymi utraciliście kontakt w okresie kampanii wrześniowej, czy też II wojny światowej możecie umieścić tutaj swoje ogłoszenie.
Regulamin forum
Jeżeli szukacie swoich bliskich lub krewnych, z którymi utraciliście kontakt w okresie II wojny światowej możecie umieścić tutaj swoje ogłoszenie. Wystarczy założyć sobie konto i umieścić wpis na forum - jako temat proszę wstawić jedynie imię i nazwisko poszukiwanej osoby.

Informacje o poszukiwanych osobach proszę przekazywać bezpośrednio autorom lub administratorowi serwisu.

UWAGA!
Istnieje internetowa baza, w której znajduje się wiekszość nazwisk osób, które trafiły do obozów jenieckich, koncentracyjnych lub na przymusowe roboty: http://www.straty.pl/.

Polecam również pozycję „Księga Pochowanych Żołnierzy Polskich Poległych w II Wojnie Światowej. Żołnierze Września” wydaną w Pruszkowie w 1993 roku oraz późniejsze suplementy.

Spis ofiar II wojny światowej na terenie województwa śląskiego znajduje się pod adresem: http://www.katowice.uw.gov.pl/mp/
ODPOWIEDZ
Pawel Tonderski

Poszukuję miejsca pochówku dziadka Eugeniusza Anioła.

Post autor: Pawel Tonderski » pt kwie 19, 2013 11:22 pm

Może dzięki tej stronie uda mi się odnaleźć doczesne prochy mojego dziadka, Eugeniusza Anioła, który zginął w czasie odwrotu po Bitwie nad Bzurą w okolicach Kampinosu, służył w 30DP, jako podporucznik, nominowany pośmiertnie do stopnia porucznika?

Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ