Józef Ławniczak

Jeżeli szukacie swoich bliskich, krewnych i znajomych, z którymi utraciliście kontakt w okresie kampanii wrześniowej, czy też II wojny światowej możecie umieścić tutaj swoje ogłoszenie.
Regulamin forum
Jeżeli szukacie swoich bliskich lub krewnych, z którymi utraciliście kontakt w okresie II wojny światowej możecie umieścić tutaj swoje ogłoszenie. Wystarczy założyć sobie konto i umieścić wpis na forum - jako temat proszę wstawić jedynie imię i nazwisko poszukiwanej osoby.

Informacje o poszukiwanych osobach proszę przekazywać bezpośrednio autorom lub administratorowi serwisu.

UWAGA!
Istnieje internetowa baza, w której znajduje się wiekszość nazwisk osób, które trafiły do obozów jenieckich, koncentracyjnych lub na przymusowe roboty: http://www.straty.pl/.

Polecam również pozycję „Księga Pochowanych Żołnierzy Polskich Poległych w II Wojnie Światowej. Żołnierze Września” wydaną w Pruszkowie w 1993 roku oraz późniejsze suplementy.

Spis ofiar II wojny światowej na terenie województwa śląskiego znajduje się pod adresem: http://www.katowice.uw.gov.pl/mp/
ODPOWIEDZ
kcpoz

Józef Ławniczak

Post autor: kcpoz » sob kwie 25, 2015 11:27 pm

Witam poszukuje info o dziadku nikt z rodziny nie pamięta gdzie dokładnie służył ale zawsze mowili ze byl radiotelegrafista i tu mam problem. Mam dokument ze służbę wojskową rozpoczął 15 lutego 39 nie wiem gdzie. Następną informacją jest legitymacja wystawiona 28.09.39 przez dowodztwo obrony warszawy kan. Józef. Lawniczak pplot. Boryszew(wiem pluton fabryczny) jak ustalic w jakiej jednostce sluzyl wczesniej bo sądzę ze byl 7 daplot albo 7batalion telegraficzny. A moze do boryszewa trafil z osrodka zapasowego artylerii plot? Pomóżcie nakierujcie

ODPOWIEDZ