Hubalczycy

Jeżeli szukacie swoich bliskich, krewnych i znajomych, z którymi utraciliście kontakt w okresie kampanii wrześniowej, czy też II wojny światowej możecie umieścić tutaj swoje ogłoszenie.
Regulamin forum
Jeżeli szukacie swoich bliskich lub krewnych, z którymi utraciliście kontakt w okresie II wojny światowej możecie umieścić tutaj swoje ogłoszenie. Wystarczy założyć sobie konto i umieścić wpis na forum - jako temat proszę wstawić jedynie imię i nazwisko poszukiwanej osoby.

Informacje o poszukiwanych osobach proszę przekazywać bezpośrednio autorom lub administratorowi serwisu.

UWAGA!
Istnieje internetowa baza, w której znajduje się wiekszość nazwisk osób, które trafiły do obozów jenieckich, koncentracyjnych lub na przymusowe roboty: http://www.straty.pl/.

Polecam również pozycję „Księga Pochowanych Żołnierzy Polskich Poległych w II Wojnie Światowej. Żołnierze Września” wydaną w Pruszkowie w 1993 roku oraz późniejsze suplementy.

Spis ofiar II wojny światowej na terenie województwa śląskiego znajduje się pod adresem: http://www.katowice.uw.gov.pl/mp/
Ludomir

Post autor: Ludomir » pt sie 15, 2008 1:18 am

Pierwszy skan i co dalej?
Może masz jakieś informacje o Kazimierzu Broli z Radzic. Również służył w oddziale Hubala. Zginął w nieznanych mi okolicznościach w 1943 roku pod Zakrzewem. Pochowany jest w Gulinie.

pikus45
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: śr maja 28, 2008 12:14 pm

Post autor: pikus45 » sob sie 16, 2008 9:03 pm

O Kazimierzu Broli z Radzic brak informacji

ODPOWIEDZ