Co to jest?? POCISK???

Artyleria, lotnictwo, broń strzelecka, pojazdy, kawaleria, marynarka wojenna, fortyfikacje - czyli wszystko o sprzęcie, ekwipunku i broni wszystkich stron wojny. Organizacja i struktura wojsk.
ODPOWIEDZ
adix12

Co to jest?? POCISK???

Post autor: adix12 » sob sie 04, 2007 5:57 pm

Cześć mam 15 lat i kiedy kopałem rów na kabel elektryczny znlazłem interesujący przedmiot który wygląda jak nabój moździezowy. Szukałem w internecie ale nie znalazłem co to jest. Wymiary to 9cm x 5cm na góże ma taki pipek który jakby wysadzał cały pocisk, a z tyłu jest na moje oko jakas spłonka. Moze to jest od jakiegos działa albo czegos bo nie ma zadnych lotek ani niczego. Jezeli ktoś miałby jakąs encyklopedię do podesłania z amunicją albo coś innego to proszę podesłanie mi na e-mail lub odezwanie się na gg. Pozdrawiam: Adam

qrak

Post autor: qrak » ndz sie 05, 2007 2:50 am

Dla zdrowia i zycia własnego i sąsiadów wezwij saperów

SoliderfromPoland

Post autor: SoliderfromPoland » pn mar 16, 2009 7:16 pm

Te pociski są w stanie wybuchnąć nawet nie ruszane....

tomekw

Post autor: tomekw » pn mar 16, 2009 7:18 pm

Już nie mówiąc o tym, że trzeba było zdięcie zrobić i wysłać na tutaj... Bo opis typu "ma taki pipek"... Raczej potrzebujemy zdięcia...

SoliderfromPoland

Post autor: SoliderfromPoland » pn mar 16, 2009 8:03 pm

A są napisy na nim? jeśli tak to 50% ustalenia polski czy niemiecki.I ok 25-30% przy poszukaniu,z jakiej armii należał (NP:Armia Łódź,Śląsk,Warszawa,1Panzer Armme czy jak się pisze)

ODPOWIEDZ