Gry o kampanii wrześniowej

Kupię, sprzedam, poszukuję, mam pytania lub coś ciekawego do zakomunikowania ... czyli wszystko dla kolekcjonerów militariów, poszukiwaczy i rekonstruktowów.
Czesław

Post autor: Czesław » ndz wrz 28, 2008 8:01 pm

W Silent Hunter 3 z dodatkie Grey Wolfs 2.1 zaczynamy grę 1 sierpnia 1939 roku. Jeśli po pierwszym września wejdziemy na redę portu na Helu lub w Gdańsku, czy Gdyni zobaczymy tam polskie okręty. Co prawda w przesadzonej liczbie, ale zawsze.

Ingen175

Post autor: Ingen175 » czw paź 16, 2008 7:32 pm

A powstał jakiś porządny mod do shootera typu call of duty czy coś w tym stylu, fajnie by było postrzelać z Polskiego RKM browning do niemców.

MatriX

Post autor: MatriX » pt paź 17, 2008 5:33 pm

Miało powstać, ale kasy nie mieli...

A szkoda, bo to nie zła idea...

Maurycy Witkowiak

Chodzą słuchy...

Post autor: Maurycy Witkowiak » ndz paź 26, 2008 12:52 pm

...że na początku 2009 ma wyjść polska gra o wrześniu 1939, gdzie będzie można się wcielić w dowódce jednej z armii, czy grup operacyjnych...jak będę wiedzial coś więcej- napiszę....

Ingen175

Post autor: Ingen175 » ndz lis 16, 2008 12:56 am

Wszystko pięknie, nawet sam bym zabrał się za robotę , mam paru znajomych informatyków, jest tylko jeden malutki problem, nieby nic ale ja nie jestem informatykiem tylko na prawo idę, taka tam mała różnica ale uznałem ,że wart o niej wspomnieć. Ale do rzeczy, taka grupą powinien pokierowac znawca, i to nie jeden a nawet kilku.



Ps. Zna ktoś jakieś gry o 1 wojnie światowej, grałem w I wojna światowa , coś w stylu blitzkriega ale to shit, w wings of honour , battles of the Red Baron też a niewiele tego jest o pierwszej , jak komuś się przypomni to niech pisze na mojego PW aby nie zaśmiecać bo admin zrobi nam tu small kasowanko. Sry za offtopa.

NOWY

Post autor: NOWY » sob lis 29, 2008 8:28 pm

jest taka gierka nazywa sie Fall Weiss 1939 zrobina przez The Swords a wydana przez Marksoft z roku 1998 uwzglednone sa w niej wszystkie jednostki polskie i niemieckie ktore braly udzial w kampanii dla mnie jest jedna z lepszych gier operacyjno taktycznych ale niestety ma bledy no i co najgorsze wywala ja co jakis czas w trakcie gry :cry: podobno jest jakis patch do niej ale niestety nie moge go znalezc

Artur M.

Pance.

Post autor: Artur M. » pt sty 02, 2009 10:21 am

Odsprzedam Panzer Elite Action ,,Pola chwały" za 8 zł (kopia). Gra o tyle ciekawa, że posiada wątki z kampanii wrześniowej. Dokładnie odwzorowane polskie uzbrojenie, piechota, ciężarówki Fiata, 7TP, polskie samoloty itd.
Niestety jeździmy niemieckim czołgiem. W drugiej rundzie na osłodę pojawia się (też w niemieckich barwach) czeski LT 38. W sprzedaży mam wiele innych symulatorów czołgów np. Still Beast czy rosyjskie Bałkany w ogniu. Piszcie na wiadomość prywatna.

MarcinG

Post autor: MarcinG » ndz sty 25, 2009 11:59 pm

Na początku lutego rusza gra fabularno historyczna, której akcja toczy się od 1936 roku http://www.1936.fora.pl/

macgie29

Post autor: macgie29 » sob lut 28, 2009 8:19 pm

Są jakieś dodatkowe mapki do Polskiej Kampanii w Theatre of War? Wygrałem wszystkie 4, a inne kampanie są po prostu nudne.

MarcinG

Post autor: MarcinG » sob lut 28, 2009 11:03 pm

macgie29 pisze:Są jakieś dodatkowe mapki do Polskiej Kampanii w Theatre of War? Wygrałem wszystkie 4, a inne kampanie są po prostu nudne.
Nie spotkałem się mimo iż szukałem. Próbowałem zrobić własną misje do "Theatr of War" za pomocą edytora (Zasadzka oddziałów KOP na sowiecką kolumnę zmechanizowaną), ale umiejetnośc obsługi tego edytora to za wysoka szkoła jazdy dla mnie.

ODPOWIEDZ