Kolekcjonerstwo- moje modele :)

Kupię, sprzedam, poszukuję, mam pytania lub coś ciekawego do zakomunikowania ... czyli wszystko dla kolekcjonerów militariów, poszukiwaczy i rekonstruktowów.
MatriX

Kolekcjonerstwo- moje modele :)

Post autor: MatriX » sob kwie 19, 2008 2:37 pm

Wiem że to nie jest miejsce na to,wiem że zamkniecie ten temat ale napisałem to tu poniewaz nie ma tu gdzie się tym pochwalić!
Przedstawiam wam część moich modeli z okresu IIWś.
(Na biurku jest mały bałaganik-jak u dziecka w moim wieku 13.)

1.Obrazek
2.Obrazek
3.Obrazek
4.Obrazek
5.Obrazek
6.Obrazek

Zdjęcia były robione SE K550i

wallenrod.69

Post autor: wallenrod.69 » ndz kwie 20, 2008 1:10 am

Masz może w swojej kolekcji modeli czołg Cromwell IV w barwach 1 Dyw.Panc. gen.Maczka... Wrzuć fotkę...

MatriX

Post autor: MatriX » ndz kwie 20, 2008 5:07 pm

Niestety nie mam Crowella. Mam jedynie Crusadera MK VII.
Cromwelle,szczególnie trudno kupić,lub czasami są doścdrogie ( do 200 PLN ;) )
Jak coś znajdę lub kupię i zmontuję to napewno wrzucę ;)

Marcex

Post autor: Marcex » ndz maja 04, 2008 8:08 pm


gonczor

Post autor: gonczor » pn maja 05, 2008 5:37 pm

Ja tam wolę plastikowe. Kumpel kiedyś robił kartonowy samolot. wyszedł co najmniej źle

MatriX

Post autor: MatriX » śr maja 07, 2008 2:35 pm

Ja właśnie kleje plastikowe. Będę cos miał nowego to was poinformuje i wstawię nowe zdjęcia ;)

Marcex

Post autor: Marcex » śr maja 07, 2008 6:03 pm

A skad masz TKS??? Jaka firma?

MatriX

Post autor: MatriX » czw maja 08, 2008 2:01 pm

To...ja mam TKSy z rożnych firm, np: TKS pokazany na pierwszym zdjeciu jest firmy Mirage Hobby. Są w cenach od 20 do 30 zł. Drugie ( nie okazane na zdjęciach ;) ) są firmy RPM. Są one już trochei tańsze ( do. okolo 25 zł ) lecz ich wykonanie mechaniczne pozostawia wiele do życzenia...

Marcex

Post autor: Marcex » czw maja 08, 2008 5:02 pm

Dziex.
gonczor, nie zebym twojego kolege obrazal, ale czy on nie jest tylko amatorem modelarstwa??
Poza tym papierowe tez sa niezle. Przede wszystkim sa trudniejsze, a jak mawia moj nauczyciel plastyki: Co trudniejsze to większa sztuka.
Ej, a moze sproboj zrobić tego Cromwella?? Moze niezle wyjdzie.

gonczor

Post autor: gonczor » czw maja 08, 2008 7:15 pm

Do nauczycieli sztuki odnoszę się z dużym uprzedzeniem. W tym roku klientka może mnie uwalić, więc nie cytuj żadnej wypowiedzi twojego nauczyciela jeśli łaska. Co do moich modelito ciągle próbuję zrobić coś takiego naprawdę dobrego. Póki co robiłem makietę Ardeny '44 Italeri 1/72. Jakiś czas temu zawiesiłem prace, może do niej wrócę. Tak na dzień dzisiaejszy ciekawą makietą będzie mogło być Z żołnierzami Dragona w 1/35 (VDV) z BMP Alangera. Dodatki typu bunkier, mapy, czy podstawkę robię własnoręcznie.
W tematyce września '39 robiłem 7tp w 1/72 Mirage'a z działem Ita;erki w tejże skali. Model nie wyszedł, ale za to są nauki na przyszłość. Kilka modeli jest na stronie dioramy.fora.pl. Jeśli moderatorzy pozwolą to po wykonaniu wstawię zdjęcia tego VDV

ODPOWIEDZ