rkm wz. 28 lub pistolet vis

Kupię, sprzedam, poszukuję, mam pytania lub coś ciekawego do zakomunikowania ... czyli wszystko dla kolekcjonerów militariów, poszukiwaczy i rekonstruktowów.
tomus118

Post autor: tomus118 » sob sty 24, 2009 1:50 pm

Powodzenia :lol: Tylko żebyś w beczce nie znalazł innych rzeczy... :wink: Tyle to się teraz słyszy... :) Jak kiedyś przestaniesz pisać, to będziemy wiedzieć, że znalazłeś coś z czasów II WŚ. :twisted: :twisted: :twisted:

DON VITO

Post autor: DON VITO » wt lut 10, 2009 8:29 pm

Witam Panowie, wszystko ładnie i pięknie tylko że to jest śliski temat; nie to żebym był strażnikiem prawa albo moralności ale myślę że powinniście przeczytać to: http://www.archeolodzy.org/forum/viewto ... 755914508b, pozdrawiam.

tomus118

Post autor: tomus118 » śr lut 11, 2009 11:27 am

On już chyba coś znalazł... :lol: :lol: :lol:

Krzychuzokecia

Post autor: Krzychuzokecia » sob mar 28, 2009 2:21 pm

VIS-a sprzedaje chyba jeszcze "Łucznik" (nie jestem pewien bo zakład przejął syndyk masy upadłościowej), ale potrzebujesz zezwolenia na broń palną. Zresztą, jak znajdziesz RKM wz. 28, albo jego części to oprócz problemów prawnych w związku z "grzebaniem w ziemi" to również będziesz musiał broń zajerestrować. Jeżeli w ogóle można posiadać broń, ujmijmy to, "historyczną"...
Szczerze powiedziawszy nie siedzę w temacie zbyt głęboko, ale pilnuj się i poczytaj odpowiednie przepisy.

MarcinG

Post autor: MarcinG » ndz maja 31, 2009 12:13 am

Krzychuzokecia pisze:VIS-a sprzedaje chyba jeszcze "Łucznik" (nie jestem pewien bo zakład przejął syndyk masy upadłościowej), ale potrzebujesz zezwolenia na broń palną. Zresztą, jak znajdziesz RKM wz. 28, albo jego części to oprócz problemów prawnych w związku z "grzebaniem w ziemi" to również będziesz musiał broń zajerestrować. Jeżeli w ogóle można posiadać broń, ujmijmy to, "historyczną"...
Szczerze powiedziawszy nie siedzę w temacie zbyt głęboko, ale pilnuj się i poczytaj odpowiednie przepisy.
Jak najbardziej, taka broń musi być zarejestrowana. Rejestracji nie podlega tylko broń wykonana przed rokiem 1851.

-wojtek1000-

Post autor: -wojtek1000- » ndz maja 31, 2009 9:18 am

Można kupić odlew aluminiowy Visa, ale w tym wątku autor chyba miał na myśli coś "działającego" :)

ODPOWIEDZ