Projekt 7TP/TK-3/C7P- dyskusje.

Spekulacje i hipotezy dotyczące alternatywnych przebiegów wydarzeń oraz wszystkie inne tematy historyczne, które nie mieszczą się w powyższych kategoriach forum.
ODPOWIEDZ
MatriX

Projekt 7TP/TK-3/C7P- dyskusje.

Post autor: MatriX » pn wrz 08, 2008 8:07 pm

Witam. Co myślicie na temat projektu Ich Tanke tj. Projekt odbudowy 7TP/ TK-3/C7P. Projekt emitowany jest w nie równych odstępach czasowywch w Program A.Sikorskiego pt: Było nie minęło na TVP3. PZ Kpw.II już jest odbudowany. Wstępny termin odbudowy 7TP to miał być Wrzesieni, ale nic jeszcze o tym nie słychać...

Ingen175

Post autor: Ingen175 » wt paź 28, 2008 6:19 pm

Też nic nie słyszałem o dacie oficjalnego zakonczenia ale z tego co mi wiadomo prace idą w dobrym kierunku (widziałem to w "Było nie minęło " z pół roku temu a więc moje dane są przestarzałe , możliwe że nawet je zawieszono skoro brak informacji (taki projekt powinien być do informacji publicznej w szerszy sposób , znalazło by się wielu ludzi którzy vy pomogli ).

Uff, szukaj w necie a znajdziesz o to co znalazłem(patrz na końcu , i czytaj of course) :

http://odkrywca.pl/projekt-7tp-2008,569238.html#569238

MatriX

Post autor: MatriX » śr paź 29, 2008 3:28 pm

Ingen175 pisze:Też nic nie słyszałem o dacie oficjalnego zakonczenia ale z tego co mi wiadomo prace idą w dobrym kierunku (widziałem to w "Było nie minęło " z pół roku temu a więc moje dane są przestarzałe , możliwe że nawet je zawieszono skoro brak informacji (taki projekt powinien być do informacji publicznej w szerszy sposób , znalazło by się wielu ludzi którzy vy pomogli ).

Uff, szukaj w necie a znajdziesz o to co znalazłem(patrz na końcu , i czytaj of course) :

http://odkrywca.pl/projekt-7tp-2008,569238.html#569238
Ten temat już dawno przewertowałem, od podszewki :) .Chodzi mi głównie o rozmowy, czy to dobry pomysł,czy opłaca się ( na pewno ;) ) itd...

Ingen175

Post autor: Ingen175 » śr paź 29, 2008 9:22 pm

Pewnie ,ze dobry , to jest może nie prawdziwa ale identyczna historia którą można dotknąć, tego typu rzeczy zawsze wzbudzają zainteresowanie , bo niewielu ludzi w Polsce wie o naszych czołgach, nie wiedzą lub się nie interesują a to ważne by wiedzieli coś więcej ponad PRL-owską propagandę , że u nas to nie tylko kawaleria szarżująca na czołgi i nie dwupłatowce tak jak mojego ojca w szkole uczyli, że na Fokkerach atakowaliśmy messerschmity.
Po drugi przydatna rzecz do rekonstrukcji , zresztą jest też inicjatywa Vickers E , itd. więc uważam ,że 7 TP to podstawa.

ODPOWIEDZ