Prośba o zidentyfikowanie
-
kondex77
Prośba o zidentyfikowanie
Witam wszystkich !!! Jako laik w tej dziedzinie proszę o zidentyfikowanie tego samochodu. Marka, do jakiej jednostki mógł należeć ? Jaki mundur ma na sobie ów jegomość ? Jedyne co rozszyfrowałem to tablice POL 12381
. Z góry serdeczne dzięki
- Załączniki
-

- W.jpg (53.56 KiB) Przejrzano 18357 razy