Renty po poległych w 1939

Działania polityczno-militarne, bitwy, potyczki, jednostki i dowódcy, biografie, zbrodnie wojenne, wystąpienia polityków, działania wywiadów, plany - pytania i dyskusje.
Zablokowany
Horus

Renty po poległych w 1939

Post autor: Horus » sob gru 28, 2013 6:45 pm

Mam takie krótkie pytanie. Czy i od kogo wdowy dostawały podczas okupacji renty po poległych mężach w Wojnie Obronnej.
Pytanie mi się nasunęło po kilkukrotnym natrafieniu na listy żalące się na odebranie tych rent w 1945 roku.

wojownik90

Re: Renty po poległych w 1939

Post autor: wojownik90 » czw lip 06, 2023 2:52 pm

Udało się odnaleźć informacje? Sam się teraz zaciekawiłem

Zablokowany