Józef Skrzymowski

Jeżeli szukacie swoich bliskich, krewnych i znajomych, z którymi utraciliście kontakt w okresie kampanii wrześniowej, czy też II wojny światowej możecie umieścić tutaj swoje ogłoszenie.
Regulamin forum
Jeżeli szukacie swoich bliskich lub krewnych, z którymi utraciliście kontakt w okresie II wojny światowej możecie umieścić tutaj swoje ogłoszenie. Wystarczy założyć sobie konto i umieścić wpis na forum - jako temat proszę wstawić jedynie imię i nazwisko poszukiwanej osoby.

Informacje o poszukiwanych osobach proszę przekazywać bezpośrednio autorom lub administratorowi serwisu.

UWAGA!
Istnieje internetowa baza, w której znajduje się wiekszość nazwisk osób, które trafiły do obozów jenieckich, koncentracyjnych lub na przymusowe roboty: http://www.straty.pl/.

Polecam również pozycję „Księga Pochowanych Żołnierzy Polskich Poległych w II Wojnie Światowej. Żołnierze Września” wydaną w Pruszkowie w 1993 roku oraz późniejsze suplementy.

Spis ofiar II wojny światowej na terenie województwa śląskiego znajduje się pod adresem: http://www.katowice.uw.gov.pl/mp/
ODPOWIEDZ
Huck1
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: wt kwie 03, 2018 5:23 pm

Józef Skrzymowski

Post autor: Huck1 » wt kwie 03, 2018 6:18 pm

Witam.
Szukam informacji o Józefie Skrzymowskim s.Józefa i Eleonory ze Szczepaniuków ur.ok.1899r. w Radzyniu Podlaskim.Wiem tylko tyle, że jako sierżant WP w 1937r. mieszkał w Brześciu (Twierdza Brześć). Może ktoś ma dostęp do książki "Księga pochowanych żołnierzy polskich poległych w II wojnie światowej" i mógłby sprawdzić czy tam jest jakaś wzmianka o nim. Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam
Jerzy.

ODPOWIEDZ