space
 
Kampania Wrześniowa 1939 | Wojna Obronna 1939 | IV Rozbiór Polski | Kampania obronna 1939 | Polendfeldzug 1939 | Polish Campaign 1939 | Feldzug in Polen 1939

Strona główna 

  

Forum

  

Artykuły 

  

Bitwy i potyczki

  

Organizacja

  

Uzbrojenie

  

Biografie

  

Galerie

   Odwiedź nasz profil na Facebooku i zostań naszym fanem!  

 Kontakt 


Portal Kampania Wrześniowa 1939.pl laureatem konkursu Polski Internet 2011!

Portal historyczny Kampania Wrześniowa 1939.pl zdobył pierwsze miejsce w konkursie "Polski Internet 2011" w kategorii "Strona prywatna" oraz wyróżnienie w kategorii "Kultura i sztuka"! Wyniki konkursu ogłoszono na uroczystej gali na nowym Stadionie Miejskim we Wrocławiu w dniu 20 stycznia 2012 roku.

Portal historyczny Kampania Wrześniowa 1939.pl zdobył pierwsze miejsce w konkursie "Polski Internet 2011" w kategorii "Strona prywatna" oraz wyróżnienie w kategorii "Kultura i sztuka"

Twórcy portalu zostali już drugi raz z rzędu uhonorowani główną nagrodą w konkursie "Polski Internet" w kategorii "Strona prywatna". Nagroda została przyznana przez kapitułę. Dodatkowo portal został wyróżniony w kategorii "Kultura i sztuka": "Bardzo dziękujemy za uznanie i zapraszamy wszyskich do odwiedzin naszej strony oraz naszgo funpagea na Facebooku! Dziękujemy również wszystkim Internautom, którzy docenili nas i oddali swój głos na nasz portal." Wśród internautów największym zainteresowaniem cieszą się informacje o najważniejszych starciach militarnych, o uzbrojeniu oraz forum portalu.

Organizatorem konkursu jest The World Internet Foundation. Internauci biorący udział w konkursie oddali ponad 3 mln głosów, głosując na 1084 strony. Konkurs odbywał się pod honorowym patronatem Ministerstwa Infrastruktury, Urzędu Komunikacji Elektronicznej oraz Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji.

Galeria zdjęć z gali rozdania nagród w konkursie Polski Internet 2011, która odbyła się 20 stycznia 2012 roku we Wrocławiu:
Portal Kampania Wrześniowa 1939.pl laureatem konkursu Polski Internet 2011! Wyniki konkursu ogłoszono na uroczystej gali na nowym Stadionie Miejskim we Wrocławiu w dniu 20 stycznia 2012 roku. Twórcy portalu zostali już drugi raz z rzędu uhonorowani główną nagrodą w konkursie "Polski Internet" w kategorii "Strona prywatna". Dodatkowo portal został wyróżniony w kategorii "Kultura i sztuka" - bardzo dziękujemy za uznanie i zapraszamy wszyskich do odwiedzin naszej strony oraz naszgo funpagea na Facebooku!
Portal Kampania Wrześniowa 1939.pl laureatem konkursu Polski Internet 2011! Konkurs odbywał się pod honorowym patronatem Ministerstwa Infrastruktury, Urzędu Komunikacji Elektronicznej oraz Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Internauci biorący udział w konkursie oddali ponad 3 mln głosów, głosując na 1084 strony.  
space

Zachowaj przeszłość
Nie pozwól aby wspomnienia Twoich bliskich uległy zapomnieniu, a rodzinne archiwum bezpowrotnie przepadło! Spisz relacje swoich bliskich, zeskanuj zdjęcia i dokumenty, a my je opublikujemi i zachowamy dla przyszłych pokoleń.
Rekrutacja do naszej załogi!
Jeżeli interesujesz się historią kampanii wrześniowej, uzbrojeniem, itp. i chciałbyś spróbować swoich sił w pisaniu artykułów na tematy z nimi związane, to skontaktuj się z nami. 
 
Tagi: obrona Warszawy rekonstrukcje 1939 katyń agresja zsrr bitwa pod Mławą bitwa nad Bzurą bitwa pod Mokrą bitwa pod Wizną obrona Westerplatte bitwa w Borach Tucholskich bitwa pod Kockiem 7tp tks kalendarium 1939 bitwa pod Szackiem i Wytycznem organizacja Wojska Polskiego 1939 uzbrojenie niemieckie 17 września uzbrojenie zsrr
 
space
Kampania Wrześniowa 1939 Copyright © 1997-2018      Mapa portalu   |   Kontakt   |   § Zastrzeżenia prawne 
space