space
 
Kampania Wrześniowa 1939 | Wojna Obronna 1939 | IV Rozbiór Polski | Kampania obronna 1939 | Polendfeldzug 1939 | Polish Campaign 1939 | Feldzug in Polen 1939

Strona główna 

  

Forum

  

Artykuły 

  

Bitwy i potyczki

  

Organizacja

  

Uzbrojenie

  

Biografie

  

Galerie

   Odwiedź nasz profil na Facebooku i zostań naszym fanem!  

 Kontakt 


Zastrzeżenia prawne §

bullet Prawa autorskie

Całość portalu Kampania Wrześniowa 1939.pl, jak też jego części składowe (w szczególności nazwa, logo, teksty, zdjęcia, skrypty, grafiki, układ graficzny i kolorystyka oraz rozwiązania nawigacyjne) stanowią własność autora, a ich kopiowanie, powielanie, drukowanie, rozpowszechnianie, nagrywanie na nośniki elektroniczne oraz umieszczanie w internecie bez zezwolenia autora jest nielegalne i podlega ochronione prawnej zgodnie z Art. 23 i 24 § 1, 2 oraz 3 kodeksu cywilnego, ustawą o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji oraz ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

W celu jakiegokolwiek wykorzystania informacji, zdjęć, grafik, danych itd. zawartych w serwisie, należy każdorazowo uzyskać pisemną zgodę autora. Cytowanie niewielkich fragmentów tekstów jest możliwe po:

  • zawiadomieniu autora serwisu o tym fakcie (formularz) oraz
  • zamieszczeniu przypisu z podaniem źródła informacji - nazwy serwisu ORAZ adresu URL: http://www.1939.pl.

bullet Ochrona prywatności

Zabrania się wykorzystywać w jakikolwiek sposób informacje (w szczególności adresy poczty elektronicznej, imiona, nazwiska oraz pseudonimy) o osobach umieszczone w portalu Kampania Wrześniowa 1939.pl bez wyraźnej zgody ich właścicieli.
Autor serwisu zobowiązuje się ze swojej strony dołożyć wszelkich starań aby przekazywane mu dane nie zostały wykorzystanie niezgodnie z ich przeznaczeniem.

 

bullet Zastrzeżenia

Informacje zamieszczone na stronach portalu Kampania Wrześniowa 1939.pl dostępne w tym miejscu, zostały dostarczone wyłącznie dla ogólnej informacji i nie mogą stanowić podstaw do żadnych roszczeń. Dołożono wszelkich starań by informacje te odpowiadały stanowi faktycznemu, ale autor nie bierze na siebie odpowiedziałności za ewentualne błędy, nieścisłości i pomyłki oraz za straty wynikłe z użycia tych informacji przez osoby trzecie.

 

bullet Przekaz ideologiczny

Serwis nie ma na celu propagowania żadnych idei (w szczególności faszyzmu ani komunizmu). Zamieszczone zdjęcia, opisy i symbole mają jedynie charakter informacyjny. Autorzy portalu Kampania Wrześniowa 1939.pl potępiają jakiekolwiek akty przemocy, nie nawołują do żadnych aktów odwetu ani agresji wobec kogokolwiek. Celem istnienia portalu jest upamiętnienie ludzi odważnych i szlachetnych, którzy poświęcili wiele abyśmy cieszyli się wolnością.

space

Zachowaj przeszłość
Nie pozwól aby wspomnienia Twoich bliskich uległy zapomnieniu, a rodzinne archiwum bezpowrotnie przepadło! Spisz relacje swoich bliskich, zeskanuj zdjęcia i dokumenty, a my je opublikujemi i zachowamy dla przyszłych pokoleń.
Rekrutacja do naszej załogi!
Jeżeli interesujesz się historią kampanii wrześniowej, uzbrojeniem, itp. i chciałbyś spróbować swoich sił w pisaniu artykułów na tematy z nimi związane, to skontaktuj się z nami. 
 
Tagi: obrona Warszawy rekonstrukcje 1939 katyń agresja zsrr bitwa pod Mławą bitwa nad Bzurą bitwa pod Mokrą bitwa pod Wizną obrona Westerplatte bitwa w Borach Tucholskich bitwa pod Kockiem 7tp tks kalendarium 1939 bitwa pod Szackiem i Wytycznem organizacja Wojska Polskiego 1939 uzbrojenie niemieckie 17 września uzbrojenie zsrr
 
space
Kampania Wrześniowa 1939 Copyright © 1997-2018      Mapa portalu   |   Kontakt   |   § Zastrzeżenia prawne 
space