space
 
Kampania Wrześniowa 1939 | Wojna Obronna 1939 | IV Rozbiór Polski | Kampania obronna 1939 | Polendfeldzug 1939 | Polish Campaign 1939 | Feldzug in Polen 1939

Strona główna 

  

Forum

  

Artykuły 

  

Bitwy i potyczki

  

Organizacja

  

Uzbrojenie

  

Biografie

  

Galerie

   Odwiedź nasz profil na Facebooku i zostań naszym fanem!  

 Kontakt 


Frogotten Hope

Serwis internetowy: http://forgottenhope.bf1942files.com

Frogotten Hope jest modyfikacją gry Battlefield 1942. Gracz może wcielić się w żołnierza jednej z 11 armii walczących na frontach drugiej wojny światowej oraz ma do swojej dyspozycji ponad 250 bardzo różnorodnych pojazdów i broni, począwszy od ciężkich radzieckich czołgów IS-2, po lilipucie japońskie czołgi Ha-Go. Twórcy FH położyli ogromny nacisk na realizm i zachowanie poszczególnych rodzajów uzbrojenia, co dodatkowo zwiększa przyjemność gry.

Jak dotąd powstało już ponad 50 map do trybu gry w sieci, wśród nich także dwie rozgrywające się we Wrześniu 1939. Dzięki nim gracz może nie tylko zapolować na Niemców z karabinkiem wz.29, Morsem czy Browningiem wz.28, ale także zasiąść za sterami Łosia czy "jedenastki". Dodatkową atrakcją jest możliwość kierowania TP-7, tankietek TKS i TK3, samochodu pancernego wz.34 a nawet ciągnika artyleryjskiego C7P.

W Forgotten Hope znalazło się wiele zupełnie nowych pól bitew (więcej niż w samej grze BF1942) oraz zmodyfikowane najpopularniejsze mapy z orginalnej gry. W grze możesz zagrać także po stronie nowej armii, niedostepną w normalnej wersji BF1942, a mianowicie po stronie Polaków.
Jeżeli lubisz walki o każdy dom w Stalingradzie, pojedynki czołgowe na piaskach Tunezyjskich pustynii, czy walki powietrzne nad południowa Anglią - Forgotten Hope ma ci wiele do zaoferowania.

Galeria

space

Zachowaj przeszłość
Nie pozwól aby wspomnienia Twoich bliskich uległy zapomnieniu, a rodzinne archiwum bezpowrotnie przepadło! Spisz relacje swoich bliskich, zeskanuj zdjęcia i dokumenty, a my je opublikujemi i zachowamy dla przyszłych pokoleń.
Rekrutacja do naszej załogi!
Jeżeli interesujesz się historią kampanii wrześniowej, uzbrojeniem, itp. i chciałbyś spróbować swoich sił w pisaniu artykułów na tematy z nimi związane, to skontaktuj się z nami. 
 
Tagi: obrona Warszawy rekonstrukcje 1939 katyń agresja zsrr bitwa pod Mławą bitwa nad Bzurą bitwa pod Mokrą bitwa pod Wizną obrona Westerplatte bitwa w Borach Tucholskich bitwa pod Kockiem 7tp tks kalendarium 1939 bitwa pod Szackiem i Wytycznem organizacja Wojska Polskiego 1939 uzbrojenie niemieckie 17 września uzbrojenie zsrr
 
space
Kampania Wrześniowa 1939 Copyright © 1997-2018      Mapa portalu   |   Kontakt   |   § Zastrzeżenia prawne 
space