space
 
Kampania Wrześniowa 1939 | Wojna Obronna 1939 | IV Rozbiór Polski | Kampania obronna 1939 | Polendfeldzug 1939 | Polish Campaign 1939 | Feldzug in Polen 1939

Strona główna 

  

Forum

  

Artykuły 

  

Bitwy i potyczki

  

Organizacja

  

Uzbrojenie

  

Biografie

  

Galerie

   Odwiedź nasz profil na Facebooku i zostań naszym fanem!  

 Kontakt 


Encyklopedia uzbrojenia

Kliknij aby powiększyć

Ian V. Hogg
Tłum. Krzysztof Fudalej

Wydawnictwo: Bellona
ISBN: 978-83-11-11012-0
Liczba stron: 224
Wymiary: 240 x 330 mm

Z rozmachem przedstawiona historia rozwoju uzbrojenia od najdawniejszych wojen aż do współczesnych konfliktów. Od pierwszych prehistorycznych pałek i włóczni aż do współczesnych inteligentnych bomb i technologii laserowej, historia ludzkości była nierozerwalnie związana z wojną oraz bronią używaną do jej prowadzenia. Liczne ilustracje i zdjęcia przedstawiają broń w akcji oraz wyjaśniają zasady jej działania.

Autorem jest jeden z najbardziej znanych, współczesnych brytyjskich historyków wojskowości i broni. Encyklopedia uzbrojenia jest wyczerpującym przewodnikiem po narzędziach wojny i konfliktu zbrojnego.

space

Zachowaj przeszłość
Nie pozwól aby wspomnienia Twoich bliskich uległy zapomnieniu, a rodzinne archiwum bezpowrotnie przepadło! Spisz relacje swoich bliskich, zeskanuj zdjęcia i dokumenty, a my je opublikujemi i zachowamy dla przyszłych pokoleń.
Rekrutacja do naszej załogi!
Jeżeli interesujesz się historią kampanii wrześniowej, uzbrojeniem, itp. i chciałbyś spróbować swoich sił w pisaniu artykułów na tematy z nimi związane, to skontaktuj się z nami. 
 
Tagi: obrona Warszawy rekonstrukcje 1939 katyń agresja zsrr bitwa pod Mławą bitwa nad Bzurą bitwa pod Mokrą bitwa pod Wizną obrona Westerplatte bitwa w Borach Tucholskich bitwa pod Kockiem 7tp tks kalendarium 1939 bitwa pod Szackiem i Wytycznem organizacja Wojska Polskiego 1939 uzbrojenie niemieckie 17 września uzbrojenie zsrr
 
space
Kampania Wrześniowa 1939 Copyright © 1997-2018      Mapa portalu   |   Kontakt   |   § Zastrzeżenia prawne 
space